RK73G2ATTD5231F
MFR.Part #
RK73G2ATTD5231F
JLCPCB Part #
C6388883
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.23kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS