RK73G2ATTD5101D
MFR.Part #
RK73G2ATTD5101D
JLCPCB Part #
C6388878
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS