RK73G2ATTD4993D
MFR.Part #
RK73G2ATTD4993D
JLCPCB Part #
C4165429
Description
-55℃~+155℃ 125mW 499kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS