RN73H1JTTD5363F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD5363F50
JLCPCB Part #
C4265791
Description
-55℃~+155℃ 100mW 536kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS