RK73G2ATTD4991F
MFR.Part #
RK73G2ATTD4991F
JLCPCB Part #
C4325868
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.99kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS