RN732BTTD8350B10
MFR.Part #
RN732BTTD8350B10
JLCPCB Part #
C4076883
Description
-55℃~+155℃ 125mW 835Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS