RK73G2ATTD4643F
MFR.Part #
RK73G2ATTD4643F
JLCPCB Part #
C5850830
Description
-55℃~+155℃ 125mW 464kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS