SG73P2ETTD8453F
MFR.Part #
SG73P2ETTD8453F
JLCPCB Part #
C4071798
Description
-55℃~+155℃ 500mW 845kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS