RK73G2ATTD4300C
MFR.Part #
RK73G2ATTD4300C
JLCPCB Part #
C7049573
Description
-55℃~+155℃ 125mW 430Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS