RK73G2ATTD4123D
MFR.Part #
RK73G2ATTD4123D
JLCPCB Part #
C5874500
Description
-55℃~+155℃ 125mW 412kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS