RK73G2ATTD4122D
MFR.Part #
RK73G2ATTD4122D
JLCPCB Part #
C6388817
Description
-55℃~+155℃ 125mW 41.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS