RK73G2ATTD4121D
MFR.Part #
RK73G2ATTD4121D
JLCPCB Part #
C6181988
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.12kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS