RK73G2ATTD39R2F
MFR.Part #
RK73G2ATTD39R2F
JLCPCB Part #
C7049561
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS