RK73G2ATTD39R0D
MFR.Part #
RK73G2ATTD39R0D
JLCPCB Part #
C5850810
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS