SG73P1JTTD53R6D
MFR.Part #
SG73P1JTTD53R6D
JLCPCB Part #
C4240418
Description
-55℃~+155℃ 333mW 53.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS