RK73G2ATTD3922D
MFR.Part #
RK73G2ATTD3922D
JLCPCB Part #
C5874496
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS