RK73G2ATTD3921F
MFR.Part #
RK73G2ATTD3921F
JLCPCB Part #
C6269873
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.92kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS