RK73G2ATTD3321F
MFR.Part #
RK73G2ATTD3321F
JLCPCB Part #
C4000328
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS