RK73G2ATTD3832F
MFR.Part #
RK73G2ATTD3832F
JLCPCB Part #
C6648693
Description
-55℃~+155℃ 125mW 38.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS