RK73G2ATTD3832D
MFR.Part #
RK73G2ATTD3832D
JLCPCB Part #
C5850800
Description
-55℃~+155℃ 125mW 38.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS