SG73S1JTTD1783D
MFR.Part #
SG73S1JTTD1783D
JLCPCB Part #
C4133745
Description
-55℃~+155℃ 178kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS