RK73G2ATTD35R7D
MFR.Part #
RK73G2ATTD35R7D
JLCPCB Part #
C6648675
Description
-55℃~+155℃ 125mW 35.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS