SR732BTTD7R15D
MFR.Part #
SR732BTTD7R15D
JLCPCB Part #
C2600496
Description
-55℃~+150℃ 333mW 7.15Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS