RK73G2ATTD3012C
MFR.Part #
RK73G2ATTD3012C
JLCPCB Part #
C6181949
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30.1kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS