RK73G1ETTP2001F
MFR.Part #
RK73G1ETTP2001F
JLCPCB Part #
C2578040
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS