RK73G2ATTD2372C
MFR.Part #
RK73G2ATTD2372C
JLCPCB Part #
C7340336
Description
-55℃~+155℃ 125mW 23.7kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS