ESR10EZPF3570
MFR.Part #
ESR10EZPF3570
JLCPCB Part #
C2107658
Description
-55℃~+155℃ 150V 357Ω 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS