SG73S1ETTP9533D
MFR.Part #
SG73S1ETTP9533D
JLCPCB Part #
C4176528
Description
-55℃~+155℃ 125mW 953kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS