RK73G2ATTD2050F
MFR.Part #
RK73G2ATTD2050F
JLCPCB Part #
C6388660
Description
-55℃~+155℃ 125mW 205Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS