RN73H2ETTD5832D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD5832D50
JLCPCB Part #
C4356006
Description
-55℃~+155℃ 250mW 58.3kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS