RK73G2ATTD2002C
MFR.Part #
RK73G2ATTD2002C
JLCPCB Part #
C4187575
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS