RK73G2ATTD2000D
MFR.Part #
RK73G2ATTD2000D
JLCPCB Part #
C5851691
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS