RN73H1JTTD3831A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD3831A05
JLCPCB Part #
C4087932
Description
100mW 3.83kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS