RK73G2ATTD1912D
MFR.Part #
RK73G2ATTD1912D
JLCPCB Part #
C5724775
Description
-55℃~+155℃ 125mW 19.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS