RN732BTTD1332A05
MFR.Part #
RN732BTTD1332A05
JLCPCB Part #
C6407321
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS