RK73G2BRTTD7153F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD7153F
JLCPCB Part #
C5725228
Description
-55℃~+155℃ 250mW 715kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS