RK73G2ATTD1742F
MFR.Part #
RK73G2ATTD1742F
JLCPCB Part #
C6388619
Description
-55℃~+155℃ 125mW 17.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS