RN73R1JTTD3920F10
MFR.Part #
RN73R1JTTD3920F10
JLCPCB Part #
C2534216
Description
-55℃~+155℃ 100mW 392Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS