RK73G2ATTD1691D
MFR.Part #
RK73G2ATTD1691D
JLCPCB Part #
C5724759
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS