SG73P2ERTTD3091F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD3091F
JLCPCB Part #
C6221181
Description
-55℃~+155℃ 3.09kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS