RK73G2ATTD1652C
MFR.Part #
RK73G2ATTD1652C
JLCPCB Part #
C6270753
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.5kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS