RN73H1JTTD82R0D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD82R0D25
JLCPCB Part #
C4221238
Description
-55℃~+155℃ 100mW 82Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS