RK73B2ATTD912G
MFR.Part #
RK73B2ATTD912G
JLCPCB Part #
C2575221
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS