RK73G2ATTD1581F
MFR.Part #
RK73G2ATTD1581F
JLCPCB Part #
C7049460
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS