RK73G2ATTD1543F
MFR.Part #
RK73G2ATTD1543F
JLCPCB Part #
C7049456
Description
-55℃~+155℃ 125mW 154kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS