RN732BTTD7060A05
MFR.Part #
RN732BTTD7060A05
JLCPCB Part #
C4018782
Description
-55℃~+155℃ 125mW 706Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS