RN73R2ATTD7681B50
MFR.Part #
RN73R2ATTD7681B50
JLCPCB Part #
C2534289
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.68kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS