RK73G2ATTD1540F
MFR.Part #
RK73G2ATTD1540F
JLCPCB Part #
C6974697
Description
-55℃~+155℃ 125mW 154Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS