SG73S2E1RTTD3741F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD3741F
JLCPCB Part #
C5894360
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.74kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS