RK73G2ATTD1503C
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G2ATTD1503C
JLCPCB Part #
C7284295
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS